Світовий футбол 18 Липня, 20:14 138
​Мессі — на 10 рядків вище Роналду в топ-100 найкращих спортсменів XXI століття від ESPN | 19-27
Нападник «Інтер Маймі» та збірної Аргентини Ліонель Мессі на 10 рядків випередив форварда «Аль-Насра» та Португалії Кріштіану Роналду у топ-100 найкращих спортсменів XXI століття за версією ESPN.

Мессі посів третє місце в цьому рейтингу, поступившись тенісистці Серене Вільямс (2-е місце) і плавцю Майклу Фелпсу (1-е місце). Роналду розташувався на 13-му рядку.

У 2022 році Мессі у складі збірної Аргентини виграв чемпіонат світу, який проходив у Катарі. Цього липня нападник разом з аргентинською національною командою завоював Кубок Америки. У фіналі цього турніру обіграла збірна Колумбії з рахунком 1:0. Єдиний гол у зустрічі забив нападник Лаутаро Мартінес. Сам Мессі був замінений у другому таймі через травму кісточки.