Футбол України 21 Липня, 08:29 1041
«Рух» здолав представника австрійської Бундесліги, «Кривбас» розійшовся миром з середняком ОАЕ: спаринги клубів УПЛ  | 19-27
Українські клуби продовжують підготовку до нового сезону через товариські матчі.

Гірник-Спорт – Ворскла-2 – 3:1

• Голи: Шептіцький, 15, Нижник, 39, Посєвкін, 86 (п.) – Романець, 29 (п.)

Олександрія-2 – МФК Металург – 2:2

• Голи: ? – Буряк (дубль)

Полісся-2 – Нива В – 2:0

• Голи: ?

Рух на зборах в Австрії здолав місцевий Хартберг, який у Бундеслізі фінішував на п'ятій сходинці. Українці могли забивати після того, як голкіпер помилився і м'яч відскочив до Карабіна, але не склалось. Суперник огризнувся ударом у відповідь у дальній кут – Ледвій врятував. В середині тайму Лях з лівого флангу результативно закрутив під праву стійку. Перед самою перервою Карабін міг подвоювати, після того, як обіграв голкіпера, але на заваді став захисник.

На початку другого тайму Рух забив ще раз – відзначився Притула, якому асистував Карабін. Таллес міг ставити крапку у матчі, але не зміг перекинути голкіпера. Обидві команди створили низку моментів, але зрештою все завершилось перемогою Руха. Це був дев'ятий і останній спаринг львів'ян на літніх зборах – три перемоги, одна нічия і п'ять поразок.

Кривбас у передостанньому контрольному матчі на словенських зборах зіграв з середняком елітного дивізіону чемпіонату ОАЕ – Аль-Батаех. Попри перевагу криворіжців суперник забив першим – Рафаель був першим на м'ячі після подачі кутового і головою спрямував м'яч у сітку. В середині другого тайму українці відповіли саудівцям тим самим – Приходько скористався навісом з корнера і вистрибнув вище за захисників. До кінця спарингу гра йшла на половині поля Аль-Батаеха, але вирвати перемогу Кривбасу не вдалось.

Оболонь в Бучі взяла реванш у ЛНЗ за поразку в Черкасах. В середині тайму Слободян вивів «пивоварів» вперед божевільний ударом – форвард скористався помилкою захисника, перехопив м'яч і закинув його «за комірець» голкіперу. А за хвилину до завершення матчу Груша скористався відскоком після подачі кутового і зняв питання щодо переможця.

У інших матчах Ворскла дотисла Минай, Олександрія здолала Інгулець, Гірник-Спорт впевнено переміг другу команду Ворскли, дубль Олександрії розписав бойову нічию з запорізьким МФК Металург, а друга команда Полісся здолала вінницьку Ниву.