Динамо Київ 24 Липня, 16:35 508
Блогер: «Зовсім не схоже, що «братушкі» готувалися до матчу з «Динамо». Певно вони досі охоплені враженнями від оргії з «братікамі» в москві» | 19-27
​Блогер Михайло Смоловий у своєму Телеграмі проаналізував перемогу Динамо над Партизаном.

«Зовсім не схоже, що «братушкі» готувалися до матчу з Динамо. Певно вони досі охоплені враженнями від оргії з «братікамі» в москві. Увесь матч прокручували в голові ті романтичні пригоди на червоній площі, матрьошкі та балалайкі:

⁃ Динамо досягало чужої половини поля 61 раз з 88 спроб (69%), тож про якісний пресинг мова не йде, були пародії хіба, бо і довгі передачі проходили через розриви між групою пресингу та рештою

⁃ а враховуючи, що 25 з 88 володінь Динамо завершилися в штрафному майданчику Партизану (28%), то і в низькому блоці вони не вміють

Киян володіли мʼячем 36:56 хвилин чистого ігрового часу, суперник - 16:16. Час пауз та зупинок вражає - 43:48 хвилин! Тобто Динамо грало фактично лише тайм, решту часу Партизан уникав гри під будь-яким приводом.

Динамо вдалося головне - розтягнути доволі компактного суперника на глибину в 50 метрів, це створило передумови, як для пошуку простору між лініями, так і за спинами, що посприяло в деяких гольових епізодах. З Напредаком команда вміщалася в 35 метрах, граючи з мʼячем. Тут за логікою (31% володіння) мало бути те саме, але вже на власній половині. Проте щойно Динамо додавало якоїсь динаміки - Партизан розвалювався, наче орео в чаї.

Зовсім не позначилася наявність непоганих дриблерів в суперника - 6 вдалих обведень.

Динамо втратило лише 63 мʼячі, що для такого відсотку володіння відмінний результат. Більшість з них у фінальній третині - 31. Лідер Динамо за втратами - Володимир Бражко (11). Тут дійсно потрібно ще доволі багато часу, щоб у Вови зникла гарячковість у відносно спокійних ситуаціях без тиску.

Загальне враження псує лише одна штука - величезний контраст в діях гравців, коли вони витягують із себе ~90% та «режимом Судакова в УПЛ».

Щойно Динамо дещо збавляло оберти, опускаючись на рівень нікчемності «братушек» - гра вирівнювалася. Але вартувало киянам увімкнутися на більшу кількість обертів, то Партизан не мав жодних шансів щось зробити. Банально не вивозив такий рівень.

І це вже мене турбує в контексті УПЛ. Шовковський має донести гравцям, що зараз доступні ПʼЯТЬ замін. Вийди, поригай 60 хвилин і йди до дружини відпочивати, бо є резерв (малі та олімпійці підʼїдуть). Щоб ніхто штучно не намагався розтягнути себе на 90 хвилин, на цій стадії сезону це не потрібно!», - написав Смоловий.