Світовий футбол 25 Липня, 08:36 669
Ліга конференцій: екс-зірка «Динамо» забив у власні ворота, українець підставив свою команду | 19-27
Відбулись чергові матчі кваліфікації Ліги конференцій.

Ліга конференцій 2024/25, 2-й кваліфікаційний раунд

Струга – Пюнік – 2:1

• Голи: Ібраїмі, 8, Спіровскі, 73 – Вільєла, 23, (пен.)

• Голи: Любічіч, 6, Леві Гарсія, 20, Гачіновіч, 31, Мукуді, 53 – Віда, 65 (аг.), Андреу, 78, (пен.), Мартінес Віті, 83
  • Нереалізований пенальті: Леві Гарсія, 75 (АЕК)

Кліфтонвіль – Ауда – 1:1

• Голи: Конлен, 39 – Огуннії, 32

Струга з Північної Македонії мінімально переграла вірменський Пюнік. Команди обмінялись голами Ібраїмі та Вільєли в першому таймі, а в другій половині на результат вплинув українець. Екс-гравець Карпат Сергій Вакуленко отримав пряму червону картку на 60-й хвилині, а трохи пізніше Струга скористалась чисельною перевагою.

Рига (Латвія) обіграла Шльонск (Польща) у першому матчі – на 7-й хвилині Ньянг забив єдиний гол у зустрічі. Результативніше пройшов поєдинок між Динамо Батумі (Грузія) та Дечічем (Чорногорія). Перша половина пройшла без голів, але по перерві Цамай оформив дубль за 4 хвилини, принісши перемогу Дечічу.

Сенсацією ледь не завершився матч грецького АЕКа та Інтера Ескальдес із Андорри. Греки в першому таймі оформили комфортну перевагу завдяки голам Любічіча, Леві Гарсії та Гачіновіча. У другій половині Мукуді зробив рахунок 4:0. Інтер зумів відігратись – Домагой Віда зрізав м'яч у власні ворота.

Гарсія ще й не забив пенальті, але АЕК володів серйозною перевагою в рахунку. Проте, Андреу ударом з 11-метрової позначки зробив рахунок 4:2, а Мартінес Віті взагалі скоротив відставання до мінімального.

А латвійська Ауда вирвала перемогу над Кліфтонвілем з Північної Ірландії. Команди обмінялись голами в першому таймі, а наприкінці другого Тайво забив вирішальний м'яч.

Додамо, що матчі-відповіді 2-го кваліфікаційного раунду Ліги конференцій заплановані на 30 липня – 1 серпня.