Кілмарнок – Серкль Брюгге – 1:1

• Голи: Вотсон, 70 – Олайгбе, 55

Брага – Маккабі Петах-Тіква – 2:0

• Голи: Орта, 56, Салазар, 59 (з пенальті)

Єврокубкова пригода краківської Вісли як представника другого польського дивізіону, схоже, добігає свого завершення. У першому домашньому матчі з Рапідом поляки поступилися з рахунком 1:2. Це при тому, що суперник із початку другого тайму грав у меншості – на 45+6-й хвилині за грубий фол «відкритими шипами» арбітр вигнав із поля правого захисника Болла. Автором другої гольової передачі на Зайдля став відомий екс-форвард Шальке Гвідо Бургшталлер.

Минулорічний суперник Дніпра-1 Панатінаїкос володів дуже великою перевагою в домашньому матчі з болгарським Ботевом, але за рахунку 2:0 на свою користь пропустив після індивідуальної помилки Тоні Вільєни і тепер поставив свій вихід до наступного раунду під питання. «Зелені» не використали два фантастичні шанси збільшити свою перевагу: швед Олександр Єремєєв з близької відстані не влучив по порожніх воротах, а Філіп Джурічіч пробив у штангу. Це не завадило першому відкрити рахунок у матчі, а другому – стати найкращим гравцем зустрічі.

Аякс із великими труднощами все ж зумів дотиснути на своєму полі скромну сербську Войводину. На 86-й хвилині спрацювала заміна Франческо Фаріолі – і Бранко ван ден Бомен пробив воротаря гостей Царевіча. Цей результат можна вважати непоганим, якщо врахувати, що новий капітан команди (Джордан Хендерсон) був обраний лише в середу, а основний воротар (Ремко Пасвеер) дізнався про свій статус лише в день гри.

Шериф Юрія Гури програв другий поспіль домашній матч у єврокубках. На попередній стадії турніру молдовській команді вдалося зробити камбек у гостьовій грі з азербайджанською Зірою. Подивимося, чи зможуть «жовто-чорні» повторити свій подвиг за тиждень.

«Хотілося б, щоб усе повторилося. Будемо просити всевишнього, щоб так і сталося», – зазначив після матчу Гура.