Світовий футбол 26 Липня, 08:56 712
Ліга конференцій: команда екс-гравця збірної України пропустила чотири, колишній форвард СК «Дніпро» забив хет-трик | 19-27
Відбулись чергові поєдинки кваліфікації Ліги конференцій.

• Голи: Гуаль, 22, 48, 53, Морісіта, 44, Крамер, 71, Гонсалвеш, 90+3
  • Нереалізований пенальті: Крамер, 68 (Легія)

Дюделанж – Гекен – 2:6

• Голи: Хаджі, 32, 44 (обидва – пен.) – Інусса, 6, Лаюні, 21, 45+1, Юссеф, 35, 60, Хрстіч, 88

Литовський Жальгіріс, фанати якого дружать з угрупуваннями Динамо, Дніпра та Карпат, переграв кіпрський Пафос. Комфортну перевагу вдалось здобути ще в першому таймі – Антал оформив дубль за 9 хвилин. Жайру відіграв один м'яч по перерві, але литовці втримали переможний рахунок.

Угорський Фехервар, у основному складі якого вийшов і українець Богдан Мельник, обіграв азербайджанський Сумгаїт. Господарі повели в рахунку на 20-й хвилині завдяки голу Абдуллазаде, але Хачаєв ще до перерви отримав другу жовту. Фехервар скористався цим та відігрався наприкінці тайму завдяки голу Крістенсена. А в другій половині Шпандлер вирвав перемогу для угорської команди.

Вірменський Ноа ще в першій грі фактично гарантував вихід у наступну стадію, знищивши Сліму з Мальти із рахунком 7:0. Пенсон та Грегоріо оформили розгромну перевагу ще в першому таймі, а по перерві португальський нападник оформив хет-трик. Чінарі приєднався до партнера, забивши двічі за 2 хвилини, а Ферейра поставив крапку на останніх хвилинах.

Азербайджанська Зіра розбила словацьку Дунайску Стреду, в основі якої вийшов і наш Тарас Качараба, який навіть встиг зіграти 3 матчі за національну збірну України. Утзіг та Мартінс Джуніор оформили комфортну перевагу в першому таймі, а у другому Волков забив двічі за 3 хвилини, добивши суперника.

Польська Легія каменя на камені не залишила від валлійського Карнарвона. Особливо відзначився екс-форвард СК Дніпро-1 Марк Гуаль, який оформив хет-трик у ворота британців. Ще по голу забили Морісіта, Гонсалвеш та Крамер, який ще й не реалізував пенальті.

Хокейний рахунок зафіксовано у протистоянні Дюделанжа (Люксембург) та Гекена (Швеція). У складі люксембурзького колективу двічі з пенальті забив Хаджі у першому таймі, але рахунок до перерви був 2:4 на користь шведів завдяки дублю Лаюні та голам Інусси та Юссефа. По перерві останній також оформив дубль, а Хрстіч поставив крапку на 88-й хвилині.

Загалом, на цій стадії було зіграно 41 матч, 2 з яких мали б бути за участі українських клубів. Втім, СК Дніпро-1 знявся зі змагань, подарувавши перемогу угорській Академії Пушкаша. Іншим колективом з України було житомирське Полісся, яке програло словенській Олімпії.