Протистояння команд Сироти та Перріса: «Сабах» пройшов далі

Динамо Київ 1 Серпня, 22:31 419
Протистояння команд Сироти та Перріса: «Сабах» пройшов далі | 19-27
Азербайджанський «Сабах» та хайфський «Маккабі» виявили сильнішого.

Інтригуюче склалася ситуація у протистоянні азербайджанського «Сабаха» колишнього київського динамівця Кахіма Перріса та хайфського «Маккабі» орендованого у киян Олександра Сироти в другому раунді кваліфікації Ліги конференцій.

Тиждень тому в Кішварді, де «Маккабі» проводить домашні єврокубкові матчі, ізраїльтяни поступилися - 0:3. Проте у повторному поєдинку в Баку відіграли різницю, завершивши основний час з рахунком 5:2 на свою користь. Один з двох мʼячів «Сабаха» забив Перріс

У овертаймі, коли екс-динамівців вже не було на полі (Перріса замінили на 75хвилині, а Сироту на 84, суперники обмінялися голами. Причому «Маккабі» знову опинився в ролі наздоганяючого.

Як же прикро було ізраїльському клубу після стількох старань тричі схибити у серії пенальті та пропустити далі «Сабах»…