Ліга націй: Косово розтрощило Кіпр, реабілітувавшись за ганьбу від Луческу і Ко

Світовий футбол 9 Вересня, 23:03 121
Ліга націй: Косово розтрощило Кіпр, реабілітувавшись за ганьбу від Луческу і Ко | 19-27
У матчі 2-го туру групи С2 кіпріоти на своєму полі поступились косоварам (0:4).

Ліга націй, група С2

Кіпр – Косово – 0:4

• Голи: Мурікі, 9 (п.), 21, Ррахмані, 48, Деллова, 55

Після поразки від Румунії (0:3) у першому турі Косово намагалось реабілітуватись за розгром з Кіпром (який мінімально здолав Литву). Гості розпочали побиття вже на старті зустрічі, заробивши пенальті. Ведат Мурікі з позначки переграв свого візаві. В середині тайму форвард Мальорки оформив дубль, головою замкнувши навіс у штрафний.

У кіпріотів відверто нічого не виходило – команда не спромоглась бодай на один удар у площину воріт у першому тайму.

Одразу по перерві косовари забили втретє: після розкішної комбінації Рашіца у падінні головою скинув на Ррахмані, який і переправив сферу у порожні ворота (цікаво, що автор гола тільки з'явився на полі, вийшовши на другу половину зустрічі). Не минуло і десяти хвилин, як Косово довело рахунок до непристойного: захисник софійського ЦСКА Лумбард Деллова протягнув м'яч лівим флангом, увірвався у воротарський і потужно пробив у дальній кут (Ррудхані оформив вже другий асист). Наприкінці зустрічі Сахіті ледь не зробив рахунок 5:0, влучивши у стійку.