«Чорноморець» вирвав перемогу над «Інгульцем» завдяки голу на останніх хвилинах

Футбол України 14 Вересня, 15:09 124
«Чорноморець» вирвав перемогу над «Інгульцем» завдяки голу на останніх хвилинах | 19-27
У суботу, 14 вересня, Чорноморець на своєму полі обіграв Інгулець (1:0) у рамках шостого туру чемпіонату України.

Господарі вирвали перемогу у компенсований час.

Чорноморець здолав Інгулець (1:0) в шостому турі УПЛ.

Моментів у поєдинку було обмаль. В першому таймі найкращу можливість у складі господарів мав Кирило Попов. Форварда вивели віч-на-віч з Олексієм Паламарчуком вертикальною передачею, однак він не зумів у ближньому бою переграти свого візаві.

Забити Інгульцю у стартові 45 хвилин ледь не допоміг сам Чорноморець, коли Артур Рудько та Богдан Бутко «наварили» біля власних воріт. На щастя для «моряків», усе минулося без пропущеного голу.

В другому таймі Чорноморець мав ще один хороший момент, але удару Олексія Хобленка після прострілу із флангу забракло сили. На 90+3-й хвилині за друге попередження був вилучений з поля Максим Мельничук (перше попередження отримав на дві хвилини раніше).

На 90+5-й хвилині перемогу для Чорноморця вирвав молодий Олександр Пшеничнюк, який вийшов на заміну. Він першим опинився на м'ячі після стандарту та ударом у падінні через себе вразив кут воріт суперника.