Динамо Київ 18 годин тому 1365
ПСЖ дотиснув «Жирону» одразу після заміни Циганкова, Сіті не пробив «Інтер», а «Селтик» познущався над «Слованом» - результати ЛЧ | 19-27
У середу, 18 вересня, в основному етапі Ліги чемпіонів сезону-2024/25 відбулося шість поєдинків.

Ігровий день відкривали матчі в Болоньї та Празі. Італійському клубу протистояв донецький Шахтар і в матчі команди не відзначились. Спарта вдома досить сенсаційно розгромила кривдника Динамо у кваліфікації ЛЧ австрійський Зальцбург.

Другий слот включав у себе чотири поєдинки. Вчорашні матчі були багаті на забиті м'ячі, однак сьогодні команди грали більш обережно. Наприклад, Інтер та Манчестер Сіті розійшлися «сухим» миром. Єдиний гол у матчі матчі ПСЖ – Жирона стався на 90 хвилині гри.

Боруссія Дортмунд у середині другого тайму таки зуміла засмутити голкіпера Брюгге – гол забив Джеймі Байно-Гіттенса. Ближче до кінця матчу він оформив дубль. На останніх секундах Гірассі довів справу до розгрому.

Найдинамічніша гра пройшла у місті Глазго. Місцевий Селтік здобув впевнену перемогу над Слованом Братислава.

Ліга чемпіонів УЄФА, основний раунд

1 тур, 18 вересня

Болонья – Шахтар 0:0

Спарта – Зальцбург 3:0

• Голи: 1:0 – Кайрінен (2), 2:0 – Олатунджі (42), 3:0 – Лячі (58)

Манчестер Сіті – Інтер 0:0

ПСЖ – Жирона 1:0

• Гол: Мендеш (90)

Брюгге – Боруссія Д 0:3

• Гол: 0:1 – Байно-Гіттенс (76), 0:2 – Байно-Гіттенс (86), 0:3 – Гірассі (90+6, пен)

Селтік – Слован Братислава 5:1

• Голи: 1:0 – Скейлз (17), 2:0 – Фурухаші (47), 3:0 – Енгельс (61), 3:1 – Віммер (61), 4:1 – Маеда (71), 5:1 – Айда (87)