Футбол України 3 години тому 63
Григорчук зазнав чергового приниження в Азербайджані – поразка 0:4 може стати останнім матчем для українця | 19-27
Роман Григорчук продовжує мучитися на тренерському містку «Нефтчі».

Чемпіонат Азербайджану, 7-й тур

Карабах – Нефтчі – 4:0

• Голи: Бауер, 18 (аг), Жунінью, 29, Бензія, 45+2, Леандру, 90+1

Роман Григорчук влітку покинув Чорноморець заради нового виклику в Азербайджані. Старт з Нефтчі виявився жахливим – жодної перемоги і всього 4 очки в 6 турах чемпіонату. У пресі почали активно з'являтись чутки про звільнення українця в разі невдачі на полі чинного чемпіона – Карабаха.

Гравці Нефтчі не виявили жодного бажання битися за головного тренера. Гості ще до перерви «ковтнули» 3 голи, а під завісу зустрічі Леандру довів рахунок до 0:4. Український нападник Андрій Штогрін відіграв лише перший тайм, розчинившись у безпорадній «сірій» масі Нефтчі.

Команда Григорчука йде на передостанній сходинці таблиці і наступний матч проведе 28 вересня, приймаючи Сумгаїт. Можливо, до нього «нафтовиків» готуватиме вже інший тренер...