Новий лідер АПЛ! «Ліверпуль» у напруженій грі здолав на виїзді «Вулвергемптон»

Світовий футбол 1 годину тому 63
Новий лідер АПЛ! «Ліверпуль» у напруженій грі здолав на виїзді «Вулвергемптон» | 19-27
Підопічні Арне Слота перемогли з рахунком 2:1.

АПЛ. 6-й тур

Вулверхемптон – Ліверпуль – 1:2

• Голи: Аїт-Нурі, 56 – Конате, 45+2, Салах (пен.), 61

Ліверпуль лише одного разу втратив очки у новому сезоні АПЛ та мав шанс тимчасово вийти на першу сходинку турнірної таблиці. Для цього необхідно було перемагати аутсайдера чемпіонату – Вулверхемптон, який мав в активі лише одне очко.

Господарі показали непоганий спротив, але сенсаційно відібрати очки в іменитого суперника не вдалось. Мерсисайдці першими вийшли вперед – оборонець Конате підключився до атаки й відзначився першим голом за Ліверпуль в АПЛ.

По перерві Вулверхемптон несподівано зрівняв рахунок. Аїт-Нурі скористався жахливими помилками оборонців суперника й відправив м'яч майже у порожні ворота. Однак вже через 5 хвилин «червоні» знову вийшли вперед – Салах реалізував пенальті, забивши 5 гол у сезоні.

У підсумку Ліверпуль відсвяткував мінімальну перемогу й вийшов у лідери АПЛ. Відрив від Арсенала та Манчестер Сіті складає один заліковий бал.