Світовий футбол 2 години тому 57
«Лаціо» завдяки перемозі над «Торіно» наблизився до зони ЛЧ, тосканське дербі без переможця   | 19-27
У рамках недільної програми 6-го туру Серії А 2024/25 провели кілька матчів.

Чемпіонат Італії 2024/25, 6-й тур

Торіно – Лаціо – 2:3

Голи: Адамс, 67, Коко, 90+2 – Гендузі, 8, Діа, 60, Нослін, 89

Комо – Верона – 3:2

Голи: Кутроне, 43, 72, Белотті, 89 – Лазовіч, 53 (п.), Ламбурд, 90+4

Вилучення: Суслов, 64 (Верона, друга жовта картка)

Емполі – Фіорентина – 0:0

Наполі – Монца – початок о 21:45

Лаціо після розминки на Динамо виставив основу й здолав Торіно. Римляни відкрили рахунок вже на 8-й хвилині зусиллями Гендузі, якому асистував Тавареш. Таким чином, Нуну став першим футболістом за останні 20 років (як мінімум), якому вдалося віддати 4 гольових передачі у перших чотирьох матчах в Серії А – Opta не має статистики за сезони до 2004 року, тож можемо говорити тільки за цей період.

На 60-й хвилині Діа забив другий гол. Адамс відквитав один гол, однак на 89-й хвилині свіжий Нослін відновив перевагу в два м'ячі – одразу ж після виходу на заміну. Туринці вже за через хвилини скоротили відставання до мінімуму, але на більше «биків» не вистачило. Як наслідок, Лаціо підібрався до зони ЛЧ на відстань одного залікового балу, а «гранатові» поки що тримаються четвертими.

Справжній трилер влаштували Комо та Верона. Новачок Серії А вийшов вперед під завісу першої половини зустрічі, однак по перерві Лазовіч з пенальті відновив статус-кво. В середині другого тайму Суслов протягом трьох хвилин заробив дві жовті картки і залишив Верону у меншості. Кутроне за трохи реалізував чисельну більшість, оформивши дубль, а на останній хвилині Белотті, здавалось, зняв питання щодо переможця. Ламбурд, який вийшов на заміну, у доданий час повернув інтригу у матч, але врятувати бодай нічию Верона так і не спромоглась.

Давно такого не було, щоб статус фаворита тосканського дербі мав Емполі. Фіорентина лише в минулому турі здобула першу перемогу в сезоні, а команди Роберто Д'Аверси йде в зоні єврокубків. Однак на полі цю різницю було важко помітити. Рівний матч з крихтами моментів. «Фіалки» дуже хотіли заробити пенальті (з Лаціо це спрацювало), «адзуррі» багато бігали. Єдиним ударом у площину на дві команди залишилася спроба Пеццели – здалеку і з гострого кута. Голів так і не дочекалися.