Шоста перемога поспіль. «Ліверпуль» виграв, лідирує в АПЛ, але втратив лідера

Світовий футбол 2 години тому 65
Шоста перемога поспіль. «Ліверпуль» виграв, лідирує в АПЛ, але втратив лідера | 19-27
Аліссон отримав травму.

Ліверпуль у матчі чергового туру чемпіонату Англії на виїзді обіграв Кристал Пелас завдяки голу Діогу Жоти на старті першого тайму.

Команда Арне Слота виграла шостий поспіль матч у всіх турнірах, а в АПЛ Червоні набрали 18 пунктів і на 4 очки випереджають Манчестер Сіті, у якого гра в запасі.

Неприємним для Ліверпуля моментом стала травма основного воротаря Аліссона, якого замінили у другому таймі через проблеми з ногою.