«Олександрія» і «Рух» поділили очки у поєдинку з божевільною кінцівкою | 19-27
​У дев'ятому турі УПЛ Олександрія приймала львівський Рух.

УПЛ. 9-й тур

Олександрія – Рух – 1:1

• Голи: Краснопір, 90+9 (п) – Філіппов, 88

Перший небезпечний момент організував Рух, але Олександрію після навісу Притули виручила поперечка. Невдовзі Підгурський пробив трохи вище воріт. Підопічні Ротаня відповіли ударом Бєляєва, але він поцілив просто у руки Ледвію.

В середині тайму блискуча нагода вивести господарів вперед була у Філіппова, але м'яч просвистів над правою дев'яткою. До перерви жодна із команд так не змогла відкрити лік забитим м'ячам.

На екваторі другого тайму воротам Ледвія загрожував Костишин, але воротар львів'ян нейтралізував спробу суперника. Аж на 88-й хвилині Філіппов вирвався віч-на-віч з голкіпером Руха та вивів Олександрію вперед, забивши у другому матчі поспіль.

Вже у компенсований час Кампуш «привіз» пенальті у ворота Олександрії, наступивши у штрафному на ногу Краснопіру. Після тривалого перегляду VAR Панчишин вказав на 11-метрову позначку. Вирок чітко виконав сам потерпілий – 1:1.

Після цієї підопічні Руслана Ротаня продовжують триматися на вершині УПЛ, маючи 20 очок. Однак у Динамо (19 залікових балів), яке йде другим, є матч у запасі. Рух перебуває на 5-й позиції (13 пунктів).