Футбол України 2 години тому 76
Дебютна зустріч «Колоса» та «Лівого Берега» в історії завершилася: кияни перервали свою антисерію в УПЛ | 19-27
У завершальному суботньому поєдинку в рамках дев'ятого туру Української Прем’єр-ліги Колос та Лівий Берег сильнішого не виявили та розійшлися безгольовою нічиєю (0:0).

У першому таймі поєдинку в Ковалівці майже тотальною перевагою володіли господарі, але щільні редути Лівого Берега їм подолати так і не вдалося. Також на останньому рубежі «лелек» відмінно грав Максим Механів, який потягнув два удари у площину.

Не дочекалися на голи глядачі на Київщині й по перерві.

Україна. Прем’єр-ліга, 9-й тур

Колос – Лівий Берег 0:0 (0:0)

• Після дев’яти турів Колос має в доробку вісім залікових пунктів та займає 13-ту сходинку у турнірній таблиці Української Прем’єр-ліги, а Лівий Берег з сімома балами посідає 14-й щабель.
  • У наступному турі команда з Ковалівки вдома прийматиме чинного чемпіона УПЛ донецький Шахтар. Поєдинок заплановано на 18 жовтня, початок гри о 18:00.
  • Лівий Берег у турі номер десять зійдеться завітає в гості до Полісся. Поєдинок у Житомирі відбудеться 19 жовтня, початок гри о 18:00.