Динамо Київ 2 години тому 466
«Динамо» напіврезервним складом перемогло «Кривбас» – Рубчинський знову забив, Герреро лютує | 19-27
У 9-му турі української Прем'єр-ліги «Динамо» зустрілося з «Кривбасом».

Українська Прем'єр-ліга

Динамо – Кривбас – 2:1

• Голи: Рубчинський, 5, Буяльський, 25 – Михавко, 45+3

Динамо мало намір реабілітуватись після поразки від Хоффенхайма у Лізі Європи. Наступним суперником став Кривбас, який у двох поспіль матчах не перемагав. На гру з криворіжцями Олександр Шовковський дозволив випустити деяких гравців, які не отримують регулярного ігрового часу. Вимушено пропускали гру Бражко та Піхальонок, яких замінили Михайленко та Рубчинський. З перших хвилин на полі з'явився Герреро.

Вже на 5-й хвилині саме Рубчинський і відкрив рахунок у зустрічі. Ярмоленко здійснив флангову передачу, Герреро зумів у дотик віддати на Валентина. Перший удар хавбека заблокував захисник, а от з другим захист Кривбаса не впорався – 1:0!

На 21-й хвилині лік своїм забитим м'ячам у складі Динамо міг відкрити Едуардо Герреро, але з його розкішним обвідним ударом у дальню дев'ятку впорався Кліщук. Після розіграшу кутового кияни заробили пенальті – м'яч зачепив виставлену руку Кузика після удару головою Попова. Арбітр переглянув VAR та призначив 11-метровий, який реалізував Буяльський – 2:0! Цікаво, що у складі був і Андрій Ярмоленко, який є штатним пенальтистом «біло-синіх».

Кривбас ще в першому таймі був змушений провести заміну – замість Луньова на полі з'явився Аморозо. Тайм мав завершитись з рахунком 2:0, але криворіжці відіграли один м'яч. Задерака навісив зі штрафного, Романчук дезорієнтував Бущана, а м'яч влучив у ногу Михавко і залетів у ворота. Після перерви на поле не вийшов Микитишин, якого замінив По.

Другий тайм міг подарувати ще один гол Кривбаса. Дві нагоди мав Соса, але спочатку не зміг влучити у ближній верхній кут, а потім з розвороту з лінії штрафного трохи не влучив у дальній кут. Динамо ж у цей період відверто підсіло. Шовковський зняв Ярмоленка та Буяльського, випустивши Кабаєва та Шапаренка. Цікавий момент трапився в одній з атак киян. Розганяв її Тимчик, але замість того, аби зробити передачу на забігання Герреро, вирішив віддати на Брагару на фланзі. Після цього епізоду Едуардо відверто показав своє невдоволення.

Кривбас спробував влаштувати фінальний штурм, але Динамо втримало переможний рахунок та очолило турнірну таблицю, набравши 22 очки. Криворіжці з 11 пунктами залишились восьмими.