Динамо Київ 3 години тому 233
«Якоїсь супердомінації від «Динамо» ми не побачили». Що говорили гравці «Кривбаса» після поразки від киян | 19-27
Гравці «Кривбаса» прокоментував поразку своєї команди від київського «Динамо» (1:2) у вчорашньому матчі 9-го туру чемпіонату України.

Півзахисник Юрій Вакулко:

«На початку гри нам, мабуть, не вистачило якоїсь концентрації та трішки фарту. Тому що і перед першим голом, і перед другим у нас були непогані атаки, непогані моменти. Але як часто складається в цьому сезоні, перший момент у наших воріт — і це гол. На жаль. Чогось не вистачає.

Так, в першому таймі ми пропустили два голи, але прям якоїсь супердомінації від «Динамо» ми не побачили. Ось ці два моменти, яки призвели до голів, — це все, що було. На другий тайм ми вийшли більш сконцентровано, більш холоднокровно та показали непогану гру», — сказав Вакулко у коментарі прес-службі «Кривбасу».

Захисник Олександр Романчук:

«На початку гри нам, можливо, не вистачило трошки концентрації. Треба зібраніше грати в обороні та не допускати таких моментів у своїх ворот. Ми пропустили випадкові голи. Треба діяти в захисті надійніше. Це моя відповідальність в тому числі. Тому є, над чим працювати. Треба проводити аналіз.

Важко, коли пропускаєш два голи на початку гри. Але, все одно ми забили гол „в роздягальню“, та за рахунку 2:1 все було в наших руках та ногах.

Ми билися, так що можна тільки подякувати команді за гру. Нема претензій до хлопців, всі дійсно віддавалися. Десь чогось нам не вистачає на завершальній стадії. Всім треба подумати над собою, зробити висновки та працювати. Головне, щоб не було пропущених голів, а в атаці свої моменти ми знайдемо.

Гол у ворота «Динамо»? Була ідеальна подача зі штрафного, на яку я вбіг. Побачив, що гол записали як автогол. Але 100%, що я торкнувся м’яча, після чого він полетів в сторону воріт. Не важливо, на кого записали цей гол — я радий, що допоміг «Кривбасу» забити м’яч», — сказав Романчук у коментарі прес-службі «Кривбасу».