Віктор Вацко: «Думав, Ванат тільки за матч проти «Оболоні» заб'є 14 голів»

Динамо Київ 5 годин тому 356
Віктор Вацко: «Думав, Ванат тільки за матч проти «Оболоні» заб'є 14 голів» | 19-27
Коментатор Віктор Вацко оцінив перемогу «Динамо» над «Оболонню» (5:1).

«Ви просто не уявляєте мого здивування, коли Шищенко із футболістами, які в нього зараз є в «Оболоні», почав високо пресингувати «Динамо». Із високим розташуванням оборонної лінії, вони високо намагалися відбирати м’яч. Коротше, Шищенко в «Оболоні» почав демонструвати свою тренерську філософію в матчі проти «Динамо».

Інша справа, що для «Динамо» такий футбол від «Оболоні» був ідеальним. Ви уявляєте: швидкий Ванат проти важких і повільних центральних захисників «Оболоні» на гектарі вільного простору. Я думав, Ванат тільки за один цей матч заб’є, не знаю, 14, як за весь минулий сезон. Він на Мальдівах за всі гроші світу такого курорту не отримає, як отримав у суботу на «Оболонь-Арені».

Я пам’ятаю, як минулого сезону «Оболонь» Іващенка, як говорять в Одесі, робила нерви київському «Динамо». Із Кубка вибили, у першому матчі чемпіонату арбітр там чистий гол не зарахував, потім 100% пенальті у ворота «Динамо» не поставив, і це все було тільки в першому таймі. У другому колі «Динамо», пам’ятаю, дуже й дуже важко перемогло, наприкінці матчу на нервах вирвавши перемогу.

І зараз – атакувальна філософія футболу «Оболоні»… Просто цілковитий дисонанс… Після першого тайму цей матч можна було не дивитися. Я, чесно, навіть не пригадаю такої легкої і невимушеної перемоги «Динамо» в чемпіонаті – забили 5, і ще штук 5 не забили», – сказав Вацко.