Крістіан Біловар: «Після помилки у дебютному матчі проти «Минаю» відразу пішла клікуха «Зятьок». Пару місяців мені було психологічно важко»

Динамо Київ 21 Квітня, 07:38 510
Крістіан Біловар: «Після помилки у дебютному матчі проти «Минаю» відразу пішла клікуха «Зятьок». Пару місяців мені було психологічно важко» | 19-27
Захисник «Динамо» Крістіан Біловар висловився про критику з боку вболівальників в інтернеті.

- Коли я повернувся до «Динамо», то все читав. Мені було цікаво, що люди пишуть, коментують, викладають. І десь це мене прибивало. Коли я помилився у дебютному матчі проти «Минаю», мені пацани говорили, що я просто не вибив м'яч нормально. У цьому нічого такого немає. Я ж сам собi не забив. Але в інтернеті одразу пішла клікуха «Зятьок». Чесно кажучи, кілька місяців мені було психологічно важко. Потім я вирішив не читати всього цього. Цього сезону я почав більше грати і не допускати таких серйозних помилок. Десь приходить впевненість.