Президентка бразильського клубу «Палмейрас» Лейла Перейра подала позов до суду на Дуду – колишнього футболіста «Динамо» Київ, а також нинішнього гравця «Атлетіко Мійнеро».
Функціонерка звинуватила спортсмена в неприпустимій поведінці після відходу з «Палмейраса» – гравець лайливо послав президентку клубу в соціальній мережі.
«Було важко, і мені сказали вийти через чорний хід! Моя історія була справжньою, на відміну від вашої, Лейла Перейра. Іди ти на х**», – написав гравець.
Вищий спортивний суд Бразилії засудив вчинок Дуду та притягнув футболіста до відповідальності на підставі статті 243-G Бразильського кодексу спортивного правосуддя
Дуду отримав дискваліфікацію на шість матчів та штраф у розмірі 90 000 реалів (близько 14 тисяч євро).
Нагадаємо, що бразилець з 2011 по 2015 рік знаходився в стані київського «Динамо». На рахунку футболіста 32 матчі за український клуб, чотири голи та п'ять асистів.





