Лехія Гданськ, у складі якої виступає одразу декілька українців, вже 20 липня зіграє 1 тур у чемпіонаті Польщі.
Суперником стане Гурнік Забже, однак напередодні зустрічі у Лехії виникли певні проблеми. Через невиконання фінансових зобов'язань гданський клуб був оштрафований на п'ять очок та отримав заборону на трансфери без спеціального дозволу від Польської федерації футболу.
За декілька днів до старту сезону команді вдалося зареєструвати майже всіх новачків, крім форварда Давіда Курміновського та захисника київського Динамо Максима Дячука.
Головний тренер Лехії Джон Карвер повідомив, що клуб готується до першого туру, але поки не знає, чи буде можливість заявити українця на цей матч. Все залежить від польської федерації.





