«Олександрія» націлилася на хавбека «Динамо» Кремчаніна, - джерело

Динамо Київ 8 Серпня, 08:36 449
«Олександрія» націлилася на хавбека «Динамо» Кремчаніна, - джерело | 19-27
Олександрія продовжує боротися за місце у верхній частині турнірної таблиці.

Після серйозних кадрових втрат є й підсилення – і їх уже чимало, але скоро можуть бути ще, зараз містяни контактують щодо можливих оренд одразу двох молодих гравців українських грандів.

Йдеться про 20-річного захисника Шахтаря Миколу Огаркова та 20-річного вінгера молодіжної команди Динамо Дмитра Кремчаніна.

Перший вже навіть встиг дебютувати на високому рівні – наприкінці минулого сезону в матчі УПЛ проти Руху, а також пройшов усі літні збори під керівництвом Арди Турана. Проте через високу конкуренцію в захисті «гірників», шансів на ігровий час у нього небагато, тож оренда виглядає цілком логічним потенційним рішенням.

Що ж до Кремчаніна, то він мав перейти в оренду до Зорі, але не підійшов луганському клубі. Наразі Динамо активно шукає інший варіант для його оренди, і одним із зацікавлених клубів є саме Олександрія, яка якраз перебуває в активних пошуках форварда.

Забирай бездепозитний бонус 1000₴ для ставок в betking по промокоду FCDK