Один із двох нападників «Динамо» може опинитися в «Металісті 1925»

Динамо Київ 1 годину тому 125
Один із двох нападників «Динамо» може опинитися в «Металісті 1925» | 19-27
«Металіст 1925» плекає амбітні плани на літнє трансферне вікно. За інформацією телеграм-каналу Інсайди від Пасічника 2.0, харківський клуб має намір підписати гравця київського «Динам.

«Металіст 1925» зацікавлений у посиленні атаки, тому мова йде про форварда. Причому ще незрозуміло, про якого саме: це може бути Едуардо Герреро, а може — Федір Задорожний. Примітно, що обидва свого часу співпрацювали в «Зорі» з нинішнім тренером харків'ян Младеном Бартуловичем — але, як стверджує джерело, ініціатором трансферного проєкту є не він.

Передбачається, що з Герреро труднощів не виникне, Ігор Костюк у ньому не зацікавлений. Щодо Задорожного він може мати якісь плани, і навіть намагався якось використати його — але поки що без особливих наслідків.

Забирай бездепозитний бонус 1000₴ для ставок в betking по промокоду FCDK