Від Сергія Реброва до Жуніора Мораєса: ці невдалі для 11-х номерів ліві кути...

Динамо Київ 2 Листопада, 15:20 803
Від Сергія Реброва до Жуніора Мораєса: ці невдалі для 11-х номерів ліві кути... | 19-27
У небагатому на гольові ситуації поєдинку 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів «Бенфіка» - «Динамо» (1:0) до вирішального впливу на підсумковий результат призвели два пенальті, призначені французьким арбітром Клеманом Тюрпеном по одному в кожному з таймів у ворота кожного з клубів.

На другій компенсованій хвилині першої половини зустрічі півзахисник господарів Сальвіо холоднокровно відправив шкіряну сферу у лівий кут воріт Артура Рудька, а удар нападника «біло-синіх» Жуніора Мораеса на 68-й хвилині, відправлений в ті ж ворота і в той же кут парирував голкіпер «орлів» Едерсон.

Після матчу наш бразилець не приховував свого відчаю: «Звичайно, я дуже засмучений, і мені не залишається нічого іншого, як працювати на тренуваннях ще більше, щоб бути сильнішим у майбутньому».

Його співвітчизник, у свою чергу, розкрив секрет свого сейву, що дозволив «Бенфіці» здобути 100-ту перемогу в Лізі чемпіонів, яка, як мінімум, гарантувала команді Руя Віторії участь навесні в Лізі Європи: «Так, мені пощастило, що я парирував пенальті, але знаєте, ми готуємося, як правило, до цього за тиждень до матчу».

Відзначимо, що до невдалої спроби Мораеса, пенальті у Лізі чемпіонів востаннє у складі нашого клубу не зумів реалізувати 3 березня 2000 року в поєдинку в Мадриді із «Реалом» (2:2) не хто інший, як нинішній головний тренер київського «Динамо» Сергій Ребров.