«Динамо» перемагає «Шахтар» та здобуває Суперкубок України!

Динамо Київ 21 Липня, 22:58 3086
«Динамо» перемагає «Шахтар» та здобуває Суперкубок України! | 19-27
Київське «Динамо» тріумфує у матчі за Суперкубок України-2018!

«Шахтар» краще розпочав гру та більше котролював м'яч. «Гірники» кілька разів били по воротах, однак ці удари не ставали проблемою для Бойка.

На 9-й хвилині поперечина врятувала «Динамо» після удару Ісмаїлі.

На 18-й хвилині Пятов помилився при передачі у власному штрафному майданчику. Шепелєв відібрав м'яч, віддав пас Вербичу, той переправив круглого Бєсєдіну, а Артем виконав націлений пас на Буяльського, який вразив сітку воріт донецького «Шахтаря». 0:1!

Після забитого голу динамівці почали діяти впевненіше та більш акивно грали в атаці.

Відразу по перерві Олександр Хацкевич замінив дебютанта Че Че на Дениса Гармаша.

На початку другого тайму Данченко сволив в кроці від карного майданчика і арбітр призначив небезпечний штрафний, який невдало пробив Морозюк.

На 56-й хвилині хороший момент для удару мав Шепелєв, однак Володимиру не вдалося влучити у ворота.

Потім ініціативу перехопили «гірники» та створили кілька моментів біля воріт киян.

Небезпечно було, коли Алан Патрік пробивав з-за меж штрафного - Бойко парирував перед собою і ніхто не встиг добити.

В одному з епізодів дісталося Гармашу, йому надали медичну допомогу, однак продовжити гру Денис не зміг і його замінив Шапаренко.

Фонсека також використав дві заміни: замість Фернандо вийшов Болбат, а Коваленка замінив Тотовицький.

Хацкевич за 10 хвилин до кінця матчу випустив Сергія Сидорчука.Віктор Циганков мав розкішний момент після передачі від Вербича, але влучив ударом головою у каркас воріт.

На 80-й хвилині Жуніор Мораєс замкнув подачу Ісмаїлі ударом головою з 10-ти метрів у дальній кут - Бойко у стрибку забрав м'яч.

Уже на доданих хвилинах матчу розгорілися емоції і розпочалася бійка.

У підсумку рахунок так і залишився 0:1 - «Динамо» здобуло перемогу та завоювало Суперкубок України!