«Динамо» розповіло про свої зимові плани

Динамо Київ 19 Грудня, 19:47 1816
«Динамо» розповіло про свої зимові плани
Наступного дня після матчу шостого туру групового раунду Ліги Європи з «Яблонцем», який відбувся 13 грудня у Києві, для гравців «Динамо» розпочалася зимова відпустка.

Триватиме вона майже місяць. У цей період футболісти будуть підтримувати форму самостійно, слідуючи індивідуальній програмі підготовки.

Разом команда збереться 11 січня. Розподілені на дві групи, 11 та 12 січня гравці пройдуть медобстеження у столичній клініці «Борис». Також у ці дні в програмі команди легкі втягуючі тренування та заняття у тренажерному залі навчально-тренувальної бази у Конча-Заспі.

13 січня рано вранці команда вирушить до іспанської Марбельї, де традиційно проводить міжсезонну підготовку у зимовий період.

Як і у попередні роки, в Іспанії «біло-сині» проведуть два тренувальні збори. Перший – з 13 по 26 січня, другий – з 30 січня по 13 лютого. У цей день команда вирушить з Малаги одразу до Греції, де зіграє перший матч 1/16 фіналу Ліги Європи проти пірейського «Олімпіакоса».

Під час першого збору планується проведення трьох контрольних матчів, під час другого збору – ще шести. Про список суперників «Динамо» буде повідомлено пізніше.