Максим Кучинський: «Після перемоги над «Динамо» мої рукавиці стали фартовими»

Динамо Київ 22 Грудня, 20:26 632
Максим Кучинський: «Після перемоги над «Динамо» мої рукавиці стали фартовими»
Воротар «Карпат» пригадав перемогу львів'ян на «Олімпійському» в протистоянні з «Динамо».

– Якщо говорити про сейви, то відразу згадується перемога «Карпат» на «Олімпійському» в протистоянні з «Динамо». Це найкращий матч у вашій кар’єрі?

– В Прем’єр-лізі, мабуть, так. Суперник серйозний, емоцій після перемоги було безліч. Хоча в ФК «Полтава» я також провів чимало класних матчів. Дзвінки на телефон після гри? Мабуть, тоді привітань було трохи більше, ніж завжди.

– Проти «Шахтаря» і того ж таки «Динамо» «Карпати» згодом зіграли жахливо, а ви у двох матчах сумарно пропустили 10 голів. Зворотний бік медалі в контексті емоцій?

– Було дуже образливо. Зрозуміло, що «Шахтар» – це топ-команда, проти якої дуже важко грати. Ми припускалися багатьох помилок та ще й залетіло все. Бувають такі матчі.

– Для воротаря важливу роль відіграють його рукавиці. Як часто змінюєте їх і чи маєте фартові?

– Намагаюся слідкувати за тим, як вони зношуються. Інколи буває таке, що вже після першої гри зачепився за гачок у воротах. Переважно на 3-4 матчі вистачає. Тренуюся в будь-яких: і старих, і зовсім нових, не розношених. Часто дарую свої рукавиці. Зрозуміло, що після перемоги над «Динамо» мої рукавиці стали фартовими. Правда, після гри з «Шахтарем» ці ж рукавиці перетворилися на нефартові (сміється).