Ігор Циганик: «Динамо» веде переговори з Солем і Аліуї»

Динамо Київ 25 Грудня, 20:49 2822
Ігор Циганик: «Динамо» веде переговори з Солем і Аліуї»
Журналіст назвав двох нападників, над трансферами яких працює київське «Динамо».

«Динамо» шукає форварда та розглядає різні кандидатури. За Франа Соля були запрошені дуже великі гроші. Але йде переговорний процес. Наскільки мені відомо, агенти зменшили свої апетити. Можливо, Соль в результаті і перейде в «Динамо». Хоча я нічого не гарантую. Знаю, що є переговори.

Але вони є і з іншим нападником з французького «Німа» - Рашидом Аліуї. Йде трансферний період. Агенти розуміють, що зараз найсолодший час. Ближче до закриття трансферного вікна вони знижують свої апетити. Клуби теж розуміють, що купувати гравця в січні або лютому - це різні речі.

Якщо за Соля в будь-якому випадку потрібно платити гроші, то у Аліуї через півроку закінчується контракт. «Нім» спеціально не дає йому потрібної ігрової практики, хоча навіть виходячи на заміну, футболіст забиває більше, ніж основний форвард команди. Зараз «Нім» запропонував йому новий контракт, але Аліуї відмовляється його підписувати. Він чекає серйозної пропозиції влітку. «Динамо» ж потрібен нападник прямо зараз», - сказав ведучий в ефірі «Циганик Live».