Андрій Богданов: «Досвід, який я отримав у Польщі, змінив моє бачення футболу»

Футбол України 26 Грудня, 12:08 833
Андрій Богданов: «Досвід, який я отримав у Польщі, змінив моє бачення футболу»
Андрій Богданов, який на початку грудня розірвав контракт з польською «Аркою», розповів про пошук нового клубу і причини відходу з минулої команди.
«Є варіанти. Більше це стосується зарубіжних, європейських клубів. Я розглядаю багато варіантів, дзвонять спортивні директори клубів, також спілкуюся з агентами. Я вичікую, хочу, щоб варіант продовження кар'єри був конкретним і влаштував усі сторони. Я розглядаю всі варіанти, в тому числі і з України, але пріоритет віддаю пропозиціям із Європи. Є для того сили, бажання і мотивація.

Закінчується 2018 рік - для мене він став успішним. Я навіть не сподівався, що зіграю в двох фіналах: Кубка і Суперкубка Польщі. Ми виграли Суперкубок і я брав у цьому безпосередню участь. В місяць, коли грали фінал Кубка, на стадіон приходило по 59 тисяч чоловік. На фінал Кубка з 180 тисяч жителів Гдині приїхали 18 тисяч - емоції непередавані. Досвід, який я отримав у Польщі, змінив моє бачення футболу. Я вдячний, що цей варіант у мене з'явився і я, закривши очі на багато речей, поїхав до Польщі спробувати себе там.

Після фіналу Кубка Польщі у нас змінився тренер, який привів з собою 12 футболістів. Я спочатку розумів, що може бути, хоча новий тренер мені постійно говорив, що я потрібен і буду грати. Зі старту сезону я грав усі ігри, але після червоної картки в одному з матчів він перестав ставити мене в склад. Через тур я отримав серйозну травму гомілкостопа. Все це призвело до того, що я перестав потрапляти до складу. Але це футбол. Цього можна було очікувати, так як тренер привів своїх футболістів. Це нормальне явище, що на них більше робилася ставка, ніж на тих, хто вже був у команді», - цитує Богданова footballua.tv.