​«Присутність у складі Цитаїшвілі, а не Морозюка - індикатор, який покаже, чи готове «Динамо» продавати Циганкова»

Динамо Київ 29 Грудня, 08:33 1760
​«Присутність у складі Цитаїшвілі, а не Морозюка - індикатор, який покаже, чи готове «Динамо» продавати Циганкова»
Відомий журналіст Кирило Крижановський вважає, що трансфер півзахисника «Динамо» Віктора Циганкова можливий лише наступного літа.
- З великою часткою ймовірності, практично 99%, продажу Циганкова взимку не буде. Це позиція клубу, прохання головного тренера і незгода інших клубів, які ним цікавляться, переплачувати. Взимку потрібно переплачувати за гравців, адже команда йде на великий ризик, відпускаючи свого ключового футболіста посеред сезону, але ж попереду ще матчі Ліги Європи, боротьба за чемпіонство в УПЛ. Тому, всі ці спекуляції, думаю, можна припинити, хіба що, хтось «психане» і прийде дійсно з дуже крутою пропозицією.

У другій частині сезону подивимося, наскільки часто будуть використовувати в складі Цітаїшвілі. Саме його присутність може стати тим індикатором, який покаже, чи готове «Динамо» продавати Циганкова. Щоб його продати, потрібно награвати йому заміну вже зараз. Це нормальний природний процес. Матчів в другій частині сезону багато, і від того, наскільки часто буде з'являтися в стартовому складі саме Цітаїшвілі, а не Морозюк, буде показником - чи готове «Динамо» вести бізнес по Циганкову майбутнім літом, - сказав Крижановський в ефірі подкасту.