Батько Циганкова прокоментував можливість переходу динамівця до «Роми»

Динамо Київ 31 Грудня, 17:27 3715
Батько Циганкова прокоментував можливість переходу динамівця до «Роми»
Батько Віктора Циганкова, який представляє його інтереси, поспілкувався з італійським ЗМІ щодо можливого трансферу лідера «Динамо» в топ-чемпіонат уже в січні.

Молодий віце-капітан київського клубу став новим об'єктом інтересу грандів європейського футболу. Від Ліверпуля до Роми – команди не з одного топ-чемпіонату цікавляться можливістю трансферу Віктора. Утім Динамо не налаштоване продавати Циганкова, навмисне оцінивши його в захмарну суму. Сам гравець підігрів атмосферу, завітавши на домашній матч Роми. Згодом Віктор ще й ділився яскравими фото з Риму.

Італійська преса почала все наполегливіше сватати українця до лав «джаллороссі». Фанати «вовків» бомбардують його Інстаграм, закликаючи підписати контракт з їхньою улюбленою командою: «Come to Roma». Що про це все думає Віталій Циганков, батько 21-річного вінгера, з'ясували журналісти Teleradiostereo. Вони, зокрема, запитали, чи були контакти зі спортивним директором римського клубу Мончі та чи можливий трансфер у січні.

«Я не думаю, що є така можливість. Присутність Циганкова на матчі Рома – Сассуоло? Віктор запланував цю поїздку ще три місяці тому. Він приїхав до Італії зі своїми друзями, щоб розслабитися і побачити ваше місто, тому немає ніякого зв'язку між його канікулами та інтересом «джаллороссі» щодо нього як футболіста», – розповів Віталій Циганков.