Як поповнити баланс в «Парі-Матч»

Світовий футбол 11 Січня, 22:10 1540
Як поповнити баланс в «Парі-Матч»
Букмекерська контора Парі-Матч за останні роки стала однією з найбільш популярних в України. Зручний інтерфейс, широка лінія і, що найголовніше: гроші можна дуже швидко вивести з рахунку, а також закинути собі на баланс і все це займе у вас дві-три хвилини.

У минулій статті ми вже розповіли вам як зареєструватись. А у цій ми познайомимо вас з тим, як поповнювати рахунок, а також, як потім вивести виграні вами кошти.

Для жителів України є три найбільш зручні способи, щоб поповнити рахунок. Мабуть, більш доступний для кожного - через карту ПриватБанку.

Для початку вам потрібно натиснути «Ввод/вывод средств», а потім перед вами буде список варіантів, як можна поповнити рахунок. Якщо ви бажаєте скинути гроші з карти ПриватБанку, то вам потрібно вибрати відповідний логотип.Після цього вам потрібно внести суму, на яку ви збираєтесь поповнити рахунокНу і натиснути кнопку «Выставить счет». Коли перевірили, що суму ви написали вірну, можна проводити оплату.Потім обираєте поповнення через Приват24 і проходите авторизацію. Зараз в Приват24 багато людей поповнюють рахунок або здійснюють інші операції, так що проблем, щоб розібратись з цим видом поповнення не буде.

Другий метод, який доступний для українців - це поповнення через термінал IBOX.

Такі термінали є у кожному місті, майже у кожному великому магазині, або супермаркеті. Для того, щоб поповнити рахунок через термінал, вам потрібно вибрати з самого початку розділ «Скидки, ставки, лотереи».Після цього у вас відкриється вікно з надписом «Все услуги», де потрібно буде вибрати «Скидки, ставки, лотереи».


Вже після того, як ви все це зробили, ви зможете побачити логотип Парі-Матч, а вже там вам потрібно всього-на-всього ввести свій номер ігрового рахунку і поповнити рахунок на ту суму, яку вам потрібно, і поки ви будете йти додому, гроші на рахунок вже прилетять.Будьте уважними, коли будете вводити номер рахунку, перевірте правильність того, що ви ввели і тільки потім підтверджуйте поповнення.

Все дуже просто, займе у вас одну хвилину часу і доступно для кожної людини.

Ось і все, просто і швидко. Виведення грошей також дуже просте, але будьте уважними, гроші можна виводити лише в той спосіб, яким ви поповнювали. Якщо поповнили рахунок через Приват24, то вивести ваші кошти можна також лише на карту ПриватБанку.

Бонус за перший депозит

БК Парі-матч, як і велика кількість інших букмекерських контор часто проводить різноманітні акції, якими намагаються зацікавити гравців. Це звичайне явище - приємно отримати бонуси за вибір тієї чи іншої букмекерської контори.

Для нових користувачів БК Парі-матч підготував хороший бонус. Якщо ви тільки зареєструвались і це ваш перший ігровий рахунок, то після поповнення вашого рахунку на 100 грн, або ж у іншій валюті на на еквівалентну суму, ви отримаєте бонус. Не забувайте при реєстрації на сайті натиснути на галочку «Активировать бонус».

Після поповнення рахунку, вам прийде сума, яку ви зможете вивести після того, як зробите 10 ставок з коефіцієнтом не нижчим 1.5.

Потім вже все у ваших руках. Грайте і вигравайте :)

Тільки для НАШИХ, нових клієнтів бонус за реєстрацію до 25$ / 500UAH / 2500RUB. Зареєструватися ТУТ

Розбираєшся в футболі і знаєш хто переможе в матчі? Реєструйся ТУТ і отримай бонус 2500 грн на ставки!