Теодорчик пояснив відхід із «Андерлехта»: «Мені сказали, що я буду третім або четвертим нападником»

Динамо Київ 13 Січня, 11:58 1505
Теодорчик пояснив відхід із «Андерлехта»: «Мені сказали, що я буду третім або четвертим нападником»
Екс-нападник київського «Динамо» Лукаш Теодорчик, який нині виступає за «Удінезе», розповів про причини свого відходу з «Андерлехта».
«Після чемпіонату світу у мене було 10 днів відпустки, після чого мені сказали, що я повинен тренуватися індивідуально. Це тривало, поки я не почув від ЗМІ, що мені потрібно покинути клуб. В «Андерлехті» змінилося керівництво, до команди приєдналися нові нападники, і тоді я почав готуватися до відходу.

Ні президент, ні наставник «Андерлехта» не говорили про це зі мною, не казали, що мені треба піти. Пройшли тижні, у розмові з тренером я дав зрозуміти, що готовий тренуватися в загальній групі, але він сказав, що мені потрібно зберігати спокій. Потім почали забивати нові нападники і на мене перестали розраховувати.

Хейн Ванхазебрук не любить гравців, які висловлюють власну думку. Президент клубу через ЗМІ оголосив, що я буду лише третім або четвертим нападником, і для мене буде краще змінити клуб. Вважаю, що я не заслуговував такого ставлення, тому що забив багато м'ячів за «Андерлехт».

Я міг би залишитися, не грати й отримувати гроші, але в житті є речі важливіші. В «Удінезе» я заробляю менше, але відчуваю себе інакше», - наводить слова Теодорчика voetbalnieuws.be.