Динамо Київ 13 Січня, 21:14 566
У стані суперника. «Олімпіакос» переміг «Левадіакос» та закріпився на другому місці чемпіонату Греції | 19-27
Суперник «Динамо» в 1/16 фіналу Ліги Європи «Олімпіакос» на виїзді у 15-му турі грецької Суперліги впевнено переміг «Левадіакос» з рахунком 2:0.

Гравець «Олімпіакоса» Константінос Фортуніс на 7-й хвилині матчу вивів свою команду вперед. Остаточний рахунок у зустрічі встановив Мігель Герреро, який подвоїв перевагу своєї команди на початку другого тайму.

Після цієї перемоги «Олімпіакос» зумів закріпитись на другій позиції грецької Суперліги з 33-ма очками в активі. Від лідируючого ПАОКа відділяє 5 пунктів, однак у клубу з Салонік ще є гра в запасі.