14/01/2019 23:18 608

Другий день іспанського збору: навантаження зростають

На другий день свого перебування в Марбельї на динамівців чекав повноцінний тренувальний день із двома заняттями у Футбольному центрі.

Ранкове тренування було спрямоване на роботу з м’ячем та тестуванню, перед яким гравцям довелося працювати з м'ячем у трійках. Вимагалось: якість передачі - жорстко, правильно, чітко.

Найбільше, під час ранкового заняття, привертала увагу вправа на інтенсивність, під назвою біп-тест. Вишикувавшись в одну шеренгу, футболісти повинні були пробігти від однієї мітки до іншої і назад. Відстань між мітками становила 20 метрів.

Гравці були поділені на дві групи. Найвитривалішими серед динамівців виявилися Микита Кравченко та Володимир Шепелєв, які протрималися найдовше у своїх групах.

Під час бігу на витривалість друга група гравців знаходилася на іншій частині поля Футбольного центру, де футболісти відпрацьовували вправи у квадратах.

Під час вечірнього тренування тренерський штаб приділив більше уваги своїм підопічним грі з м’ячем. Гравці відпрацьовували різноманітні вправи на контроль м’яча.


Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше