Десятий день «Динамо» іспанського збору: гість з Мадриду і привітальний коридор для Руслана Нещерета

Динамо Київ 22 Січня, 23:24 3249
Десятий день «Динамо» іспанського збору: гість з Мадриду і привітальний коридор для Руслана Нещерета Фото: ФК "Динамо" Київ
Динамівці провели другий поспіль повноцінний тренувальний день, який включав ранкове та вечірнє заняття.

Сьогодні до Футбольного центру завітав батько Франа Соля. Уважно та ретельно Франциско Соль розглядав за діями свого сина, та за тренувальним процесом «біло-синіх» в цілому.

Ранкове тренування розпочалося з вітання іменинника і привітального коридору, цього дня Руслану Нещерету виповнилося 17 років.

Після невеликої розминки поле було поділено на три станції, на кожній із яких гравці мали подолати стійки, перестрибнути бар’єри, оббігти манекени. Однією зі станцій було тестування на стартову швидкість, за допомогою спеціального спорядження були встановлені два рубежі на відстані 10 метрів один від одного. Найкращий результат на цьому відрізку продемонстрував Беньямін Вербич, який подолав 10 метрів за 1.62 секунди.

Під час сьогоднішього тренування до роботи у загальній групі приєднався Віталій Миколенко, який отримав незначне пошкодження у матчі з «Бохумом».

Після цього слідували тактичні вправи і робота над реалізацією моментів.

По завершенню тренування Беньямін Вербич став на ворота і продемонстував, що він вміє не тільки красиво забивати, але й ефектно відбивати удари парируючи удар Че Че.

Вечірнє заняття футболісти провели з м’ячом виконуючи ігрові вправи, а на завершення провели двохсторонку. Після тренування гравці попрацювали над ударами з-за меж штрафного майданчику.

Завтра, 23 січня, динамівці проведуть свій другий спаринг на іспанському зборі. Нашій команді протистоятиме найтитулованіший футбольний клуб Румунії – «Стяуа» (Бухарест).