Тринадцятий день «Динамо» в Іспанії: заключне тренування на першому зборі

Динамо Київ 25 Січня, 22:48 975
Тринадцятий день «Динамо» в Іспанії: заключне тренування на першому зборі Фото: ФК "Динамо" Київ
У п’ятницю, як і днем раніше, кияни тільки одного разу вирушили до Футбольного центру.

Після невеликої розминки на ранковому занятті гравці провели ряд ігрових вправ. Спочатку футболісти зіграли у «Ручний м’яч». Під час цієї вправи гравці були поділені на дві команди. Перша команди намагалися якомога швидше «вибити» м’ячем гравців іншої команди, які хаотично пересувалися і намагалися уникнути контакту з суперником. У вправі заборонялося кидати м’ячем, можна було лише доторкнутися м’ячем на безпосередній близькості до суперника.

Найдовше у даній вправі протрималися Шепелєв і Циганков, які останніми покинули поле у своъх командах. Цікаво, що обидві команди продемонстували абсолютно ідентичний результат, команди «вибили» всіх суперників за 1 хвилину та 29 секунд.

Після цього на гравців чекала більш серйозна робота. Футболісти поділившись на декілька команд відпрацьовували контроль м’яча та його відбір на малому полі. Через деякий час гравці відпрацьовували ті ж ігрові аспекти, але вже на весь периметр поля.

Завершилося ранкове тренування відпрацюванням стандартних положень з продовженням на атаку.

Під завісу тренування до тренувального табору киян завітав колишній гравець «Динамо» Бадр Ель-Каддурі.

Вже завтра динамівці проведуть свій заключний матч на першому іспанському зборі. Суперником нашої команди буде найтитулованіший футбольний клуб Чехії – «Спарта» Прага.