Легенда «Селтіка» вважає, що Швед не потрібен шотландському клубу

Футбол України 27 Січня, 15:51 778
Легенда «Селтіка» вважає, що Швед не потрібен шотландському клубу
​Легендарний форвард «Селтіка» Кріс Саттон скептично оцінив можливий трансфер хавбека львівських Карпат Мар'яна Шведа в шотландський гранд.

«Фраза Брендана Роджерса про те, що у нас і так в команді мільйон вінгерів прозвучала дуже дивно. Вона багато що пояснює щодо політики придбання гравців у кельтський клуб.

Мабуть, між Роджерсом і виконавчим директором «Селтіка» Пітером Лоуеллом щось не так. Тренер міг би формулювати свої думки коректніше. Брендан ж не ідіот, він розуміє, що в команді немає мільйона вінгерів. Але, він зробив таку заяву мабуть навмисно. Тобто він дає зрозуміти, що не бере участі в підписанні контракту зі Шведом і не потребує українського гравця.

Якби Роджерс був мудріший, він би сказав, щось на зразок, це талановитий хлопець, ми його візьмемо, можливо, віддамо в оренду, ми бачимо в ньому наше майбутнє. Але він вибрав саме ці слова, розуміючи, що всі їх прочитають», – цитує Саттона The Sun.

Нагадаємо, Мар'ян Швед не полетів з Карпатами на зимові збори в Туреччину, що лише підсилює чутки про потенційний трансфер гравця.