Футбол України 28 Січня, 08:45 1178
«Гент» у дебютному матчі Безуса переміг «Кортрейк» - у поєдинку зіграли 4 українці | 19-27
У 23-му турі чемпіонату Бельгії «Кортрейк» приймав «Гент». У матчі взяли участь 4 українці.

Кортрейк – Гент – 1:2

Голи: Уалі, 15 – Девід, 4, Де Смет, 76

Команди обмінялись голами у дебюті матчу, але у другому таймі Де Смет приніс Генту перемогу, забивши гол у ворота Кортрейка.

У матчі взяли участь одразу 4 українці. У стартовому складі Гента вийшли нападник Роман Яремчук та захисник Ігор Пластун – перший був замінений на 59-ій хвилині.

Також за Гент дебютував Роман Безус, вийшовши на поле на 67-ій хвилині. А вже на 86-ій Роман записав собі у пасив жовту картку. А за Кортрейк зіграв Андрій Бацула, який з’явився на газоні стадіону через 6 хвилин після Безуса.

Після цієї перемоги Гент піднявся на 6 місце та має в активі 37 очок. Кортрейк – десятий з 28 заліковими пунктами.