У стані суперника. «Олімпіакос» зіграв у результативну нічию в Кубку Греції

Динамо Київ 6 Лютого, 21:39 824
У стані суперника. «Олімпіакос» зіграв у результативну нічию в Кубку Греції | 19-27
Суперник «Динамо» по 1/16 фіналу Ліги Європи «Олімпіакос» провів перший матч чвертьфіналу Кубка Греції.

Підопічні Педру Сантуша двічі відігрувалися по ходу зустрічі, і в підсумку завершили поєдинок внічию – 3:3.

Цією нічиєю «Олімпіакос» перервав свою переможну серію, яка нараховувала шість матчів (5 у чемпіонаті + 1 у Кубку). У той же час пірейці продовжили свою серію без поразок, яка тепер складає 13 поєдинків у всіх турнірах.

Кубок Греції, 1/4 фіналу, перший матч

«Ламія» - «Олімпіакос» 3:3

Голи: Цукалос (9, 62), Бухалакіс (31, а/г) - Діас (12), Сольдано (51), Хассан (61)

«Олімпіакос»: Хуцетіотіс, Цимікас, Родерік, Мерія, Андруцос, Масурас, Бухалакіс, Камара, Діас (Кутріс, 73), Хассан (Герреро, 66), Сольдано (Войліс, 90).