Щоденник іспанського збору. День 9: від матчу до матчу та гості з Британії

Динамо Київ 8 Лютого, 09:07 802
Щоденник іспанського збору. День 9: від матчу до матчу та гості з Британії Фото: fcdynamo.kiev.ua
​Після двох днів контрольних матчів і перед двома заключними на цьому зборі у четвер “Динамо” провело одне тренування у Футбольному центрі Марбельї.

Цьому заняттю передувала тривала установка від Олександра Хацкевича. Гравцям належало виконати роботу над помилками, допущеними у попередньому матчі. Як завжди, тренування розпочалося з інтенсивної розминки, після якої команда перейшла до виконання ігрових тактичних вправ. Традиційно сесія завершилася ударами по воротах. Тренування було тривалим, і всі грав, незалежно від того, грали вони напередодні чи ні, працювали в одній групі.

На сусідньому полі з динамівцями тренувався “Вулвергемптон Вондерерз”, який зараз посідає сьоме місце у турнірній таблиці англійської Прем’єр-ліги. Команда Нуну Ешпіріту Санту скористалася паузою між матчами. яка виникла посеред тижня, аби провести міні-збір у Футбольному центрі Марбельї.

Проте, динамівці жодним чином не відволікалися від свого тренування, працюючи з підвищеною концентрацією. Підготовка нашої команди виходить на фінішну пряму. Попереду - два заключних контрольних матчі. Перший із них - у п’ятницю проти шведського “Мальме”.

Ця гра відбудеться на Міському стадіоні Марбельї та розпочнеться о 15:00 за київським часом (о 14:00 за місцевим).