14/02/2019 11:46 559

​В’ячеслав Заховайло: «Олімпіакос» – зручний суперник для «Динамо». Де в греків слабкі місця – у киян сильні»

Відомий футбольний менеджер В’ячеслав Заховайло поділився із 1927.kiev.ua очікуваннями та прогнозом матчу «Олімпіакос» - «Динамо» в 1/16 ЛЄ.

— «Динамо» поповнилося лише одним гравцем зимового трансферного вікна. Цього буде достатньо для підсилення команди?

— Їм був потрібен центральний форвард – купили Соля. Пізніше шукали правого центрального захисника для підсилення конкуренції. В зв’язку з тим, що на зборах добре себе проявив Алібеков, потреба в такому гравці відпала сама собою.

«Динамо» вже на стільки адаптувалося грати без активного нападника, що зараз команді потрібно трохи перебудовуватися. Зараз команда звикає, що є на полі Соль, а Фран звикає, що є така команда, як «Динамо» Київ. Цілком нормальний момент адаптації. Через ігри Соль буде «вмонтований» в склад киян. Завжди потрібен час, щоб людина пристосувалася до нового колективу. Тим більше, що є ще й мовний бар’єр.

— Все ж, Олександр Хацкевич говорив, що Фран вже влився в колектив і складається таке враження, ніби він давно в команді…

— Олександр Миколайович в команді бачить цього гравця щодня. Він хотів, щоб Франа підписали, схвалив трансфер – невже він може сказати щось інше в цій ситуації? Звісно, всі намагаються, щоб Соль швидше адаптувався. Це питання чисто технічне. Незабаром все налаштується. Головне, щоб не було травм.

— Чи може в матчі із «Олімпіакосом» в основі на поле вийти Русин, який чотири рази відзначився на зборах?

— Придбавши Соля випустити Русина – цього ніхто не зрозуміє. Вболівальники про Назарія зараз схвально відгукуються, але скажу, як спеціаліст: забивати в спарингах, і забивати в офіційних матчах – дві великі різниці. Я не маю нічого проти Русина. Найімовірніше, він цей шанс отримає. Головне – скористатися ним. Можливо, він не зовсім переконливий у тренуваннях чи є якісь інші моменти. Так що я не впевнений, що Назарій вийде в основному складі.

Взагалі, все буде «крутитися» навколо Буяльського. Він має хороший пресинг і виконує багато бігової роботи. А в центрі поля Олександру Хацкевичу є кого вибирати. Все залежатиме від тактики, обраної на матч. Маємо питання по двох гравцях – опорному і атакувальному півзахисникам. Решта команди прекрасно читається.

— Кого вважаєте фаворитом матчу?

— Ця пара абсолютно рівна. Думаю, що удача визначить переможця. На мій погляд, кияни повинні обов’язково забити. Передбачаю результативну нічию.

В принципі, суперник для киян зручний. Де в греків слабкі місця – у киян сильні. У них серйозна центральна вісь, але фланги кульгають.

З позиції останніх 10-15 років, при будь-яких тренерах, після зимової паузи кияни грають вдало. Так вони «прибивали» «Манчестер Сіті» і багато інших. Кияни готуються в прекрасних умовах. З розумних підходом це дає результат. Плюс, фізична енергія відновлюється швидше, ніж психологічна. Після поразки ПАОКу «Олімпіакос» буде не в найкращому емоційному стані. Перемикатися після такого непросто.

Розмовляв Микола Тимощук

Знаєшся на футболі? Унікальний бонус тільки до кінця лютого, реєструйся ТУТ та отримуй 1000 грн!
Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше