Передматчева прес-конференція Олександра Хацкевича

Динамо Київ 13 Лютого, 19:41 1830
Передматчева прес-конференція Олександра Хацкевича
Головний тренер київського «Динамо» Олександр Хацкевич на прес-конференції в Афінах розповів про готовність команди до першого матчу 1/16 фіналу Ліги Європи проти «Олімпіакоса».
«На зборах ми тренувалися, переглядали матчі. Все, як завжди. Звичайно, завтра багато в чому буде вирішувати психологія. І сама гра вже покаже, наскільки ми готові.

Матч Олімпіакоса з ПАОКом ми дивилися всією командою. А в якому вони стані після поразки – це знає їхній тренер. За психологічний стан Олімпіакоса я не можу відповідати. Я знаю, що переживати такі поразки довго не можна, і Ліга Європи для них – це зовсім інший турнір.

Роботою Франа Соля я повністю задоволений. Можливо, йому треба було на зборах забити, але сподіваюся, що всі його голи ще попереду. Нам ще потрібно навчитися правильно використовувати ті моменти, коли він відкривається... Він – навчений гравець. А у нас є кваліфіковані гравці, які можуть віддати і останній пас. Я сподіваюся, що вже у завтрашньому матчі він почне забивати.

Глобальна мета у Лізі Європи? Перемогти. Бо навіщо тоді приймати участь, якщо не ставити завдання перемагати?
Олімпіакос? Ця команда дуже сильна, вона демонструє агресивний футбол як вдома, так і на виїзді. З ними ми маємо бути сконцентрованими протягом усього матчу.

Команда знову починає плей-офф Ліги Європи у Греції, але вона вже більш досвідчена? Я вам скажу, що завтра у нас на поле вийде 5-6 нових гравців порівняно з минулорічним матчем проти АЕКа. І для них ці матчі плей-офф будуть вперше», – зазначив наставник киян.

Знаєшся на футболі? Унікальний бонус тільки до кінця лютого, реєструйся ТУТ та отримуй 1000 грн!