Світовий футбол 14 Лютого, 17:18 1543
​VAR-відео асистент «Реала». Вболівальники знищили систему відеоповторів за скасований гол «Аякса» | 19-27
В кінці першого тайму матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів «Аякс» — «Реал» голландці відкрили рахунок. Але після того, як футболісти «Аякса» вже встигли відсвяткувати цю подію, арбітр зустрічі Дамір Скоміна побіг до телевізора, щоб переглянути епізод, після чого відмінив взяття воріт.

«На 38 хвилині першого матчу» Аякс» - «Реал» гол головою Ніколаса Тальяфіко був скасований після перегляду VAR. Рефері визначив, що партнер Тальяфіко по команді Душан Тадич перебував в офсайді і заважав голкіперу, не даючи йому зіграти, коли був нанесений удар. Це було відповідно до протоколу VAR. Гол був скасований правильно, був призначений вільний удар.

У підсумку перше рішення по VAR в історії Ліги чемпіонів виявилося на користь «Реала». І цей факт обурив любителів футболу.

Lexis: ідея VAR - виправляти помилки, а не допомагати суддям приймати дурні рішення.

DZ Football: Вони додали VAR, але УЄФА все ще робить все можливе, щоб тягнути «Реал» в Лізі чемпіонів.