Передматчева прес-конференція Олександра Хацкевича

Динамо Київ 20 Лютого, 17:36 2580
Передматчева прес-конференція Олександра Хацкевича
Головний тренер київського «Динамо» Олександр Хацкевич на прес-конференції розповів про готовність команди до матчу-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи проти «Олімпіакоса».

- Для «Олімпіакоса» гра проти «Динамо» дуже важлива. Чого ви очікуєте від цього матчу?

- Для нас теж дуже важливо пройти далі, тому гра буде дуже безкомпромісна. «Олімпіакосу» нікуди відступати, а розраховувати на нічию – неправильно з нашого боку. Як усе складеться – гра покаже.

- У першому матчі Шепелєв був одним із найкращих у компоненті пасів, але втрачав багато м’ячів. Як оціните його гру?

- Він віддавав багато вирішальних пасів. Ми це заохочуємо. Сьогодні пас не пройшов, а завтра може пройти. Сподіваюся, що моменти, які можна занести в мінус, будуть виправлені. А ще нам краще потрібно зіграти в атаці.

- Наскільки двомісячна перерва в матчах може допомогти чи завадити «Динамо» у завтрашній грі?

- Зрозуміло, що коли ти знаходишся у ігровому тонусі, як «Олімпіакос», грати простіше. Ми сильні як командно, так і маємо футболістів, які можуть індивідуально вирішити результат матчу.

- Як оціните гру Бойка в першому матчі та що можете сказати своїм вболівальникам?

- Він впевнено грав ногами, починав вихід із оборони. Я в ньому впевнений. Що стосується нашого дванадцятого гравця, то ми всіх запрошуємо, хто може прийти на стадіон і підтримувати нашу команду до останньої хвилини.

- Хто з гравців «Динамо» U-19 може посилити першу команду?

- Ми всіх наших хлопців знаємо. Хотілося б привітати їх і з проходом далі в Юнацькій Лізі чемпіонів, і з такою впевненою грою. У «Динамо» є майбутнє, це заслуга нашої академії. Дякую, що вони влаштували таке свято та порадували вболівальників, які прийшли сьогодні на стадіон.

Знаєшся на футболі? Унікальний бонус тільки до кінця лютого, реєструйся ТУТ та отримуй 1000 грн!