Передматчева прес-конференція наставника «Олімпіакоса» Педру Мартінша

Динамо Київ 20 Лютого, 19:41 1871
Передматчева прес-конференція наставника «Олімпіакоса» Педру Мартінша
Наставник «Олімпіакоса» відповів на запитання журналістів напередодні матчу-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи в Києві.

- Як почувається команда після перемоги над АЕКом? Чому ви відмовилися від передматчевого тренування в Києві?

- Перемога над АЕКом дуже надихає, і ми намагатимемося повторити цей успіх. Наша команда проявила себе найкращим чином у другому таймі. Ми зіграний колектив, маємо успішну тактику і стратегію. Наша мета – повторити завтра цей успіх.

А що стосується тренування в Києві… Наша команда грає кожні три дні, тому нам бракує часу на відновлення та відпочинок гравців. Саме тому ми вирішили скористатися часом для відпочинку, щоб вибудувати свою стратегію на завтрашню гру, та відмовилися від тренування в Києві. А ще – щоб зберегти таємницю стосовно наших планів на завтра.

- У ЗМІ була інформація, що в разі поразки від АЕКу вас можуть звільнити. Чи відповідало це дійсності та чи може вплинути на ваше майбутнє підсумок протистояння з «Динамо»?

- Не хвилюйтеся щодо цього, плітки є плітки. Це лише заважає сконцентруватися на роботі. Але ми налаштовуємося зараз на гру з «Динамо», в якій ми сподіваємося на успіх. І це єдине, що мене зараз хвилює.

- Якого результату ви очікуєте від завтрашнього матчу?

- Можемо гарантувати те, що гра буде гідною турніру та суперника такого рівня. Матчі Ліги Європи дуже непередбачувані. У минулих іграх щонайменше три команди не змогли досягти позитивного результату вдома, ще деякі команди несподівано зіграли на виїзді.

Поле, на якому проводиться гра, не має вирішального значення. Роль грає тактика і налаштування на матч. Ми готові показати хорошу гру та розраховуємо на максимальний результат, який дозволить нам пройти в наступний тур.

- У минулій грі з «Динамо» не все заплановане вам вдалося виконати. Чи плануєте ви змінити тактику гри, посилити атаку чи змінити розстановку?

- У нашої команди є певна філософія, ми розраховуємо на потужні атаки. Це буде посилено. Але, можливо, будуть певні тактичні зміни. Тому що в минулій грі «Динамо» також чітко реагувало на будь-які спроби змінити стиль гри та швидко перелаштовувалося. Обидві команди планують показати найкращих результат, тому що для обох важливо виграти. Наша тактика буде гнучкою, ми налаштовані на дуже потужну та гідну гру.