Гельзін про дискваліфікацію команд «Олімпіка» U19/21: «Ми будемо захищатися до кінця»

Футбол України 21 Лютого, 19:41 825
Гельзін про дискваліфікацію команд «Олімпіка» U19/21: «Ми будемо захищатися до кінця»
Президент «Олімпіка» Владислав Гельзін розповів про підготовку команди до нового сезону.

- Як змінилася організація зимової підготовки «Олімпіка» з приходом В'ячеслава Шевчука?

- Роман Санжар і В'ячеслав Шевчук - це дві різні людини, два різних тренера, у кожного свій підхід. Перший – спокійний, другий – імпульсивний, але справедливий. Я бачу багато плюсів, тому що команда загоряється разом з ним, хлопці хочуть працювати. Радує, що футболісти поступово розуміють, що хоче бачити В'ячеслав на полі.

Радує і результат в товариських іграх, і малюнок гри. Що не порадувало, так це те, що ми не змогли оформити візи в Туреччину для тих футболістів, яких хотіли бачити у себе. Вони не пройшли з нами збори, але приїдуть вже до Києва. А в цілому, більше позитиву, ніж негативу.

- Якщо говорити в цілому, бюджет «Олімпіка» останнім часом збільшився?

– Якщо порівнювати з 2014-2016 роками, то бюджет змінився. Ми збільшили фінансування на 20-30 відсотків. Спочатку ми поїхали, все кинувши в Донецьку. Всі активи були заморожені. Але нічого, ми взяли себе в руки, знайшли тут нові можливості. Найголовніше, що клуб продовжує працювати, продовжує розвиватися, і у нас немає жодного долара боргу.

- Які зрушення є в питанні команд «Олімпіка» U-19 і U-21?

– Ми будемо захищатися до кінця і будемо підтримувати кожного футболіста, який на сьогоднішній день дискваліфікований. Ми домоглися того, що апеляція буде переглянута.

Дата засідання Апеляційного комітету буде затверджена в найближчі дні. У нас є достатньо аргументів для того, щоб рішення було прийнято на нашу користь.