Післяматчева прес-конференція Олександра Хацкевича

Динамо Київ 22 Лютого, 00:26 4675
Післяматчева прес-конференція Олександра Хацкевича
Наставник київського «Динамо» прокоментував перемогу своєї команди над «Олімпіакосом» (1:0) і вихід до 1/8 фіналу Ліги Європи.

- Дуже важкий матч. Важке поле, але, найголовніше, що результат на нашу користь. Фрагментами, при переході з оборони в атаку, виглядали здорово. Другий тайм провели не так яскраво, але Бойко зіграв надійно в воротах. Багато моментів не реалізували, але забили м'яч, який дозволив нам пройти далі.

- Гол – домашнє напрацювання або виник спонтанно?

- Перший гол на виїзді - теж через фланг, теж вдалося. Ми просили більше передач, більше прострілів на ближню штангу. Напевно, «Олімпіакос» теж зробив роботу над помилками, контролював другий тайм. Миколенко прострілив, Соль замкнув. Здорово вийшло.

- Після першого матчу фахівці відзначали фізичну підготовку, адже в Греції другий тайм провели краще. Сьогодні - навпаки...

- Друга офіційна гра, є тиск, фізичний і психологічний. У другому таймі у нас в контратаку вибігало більше людей, ніж поверталося. Але фізичним станом я задоволений. Плюс важке поле. Але хлопці знають, що в атаку потрібно бігти швидко, а в оборону - в два рази швидше. Я задоволений тим, як бігли і вперед, і назад.

- Нинішня команда «Динамо» сильніша торішньої на даному етапі Ліги Європи?

- Та команда була досвідченіше. Ця - молода, з юнацьким запалом. Порівнювати команди я не бачу сенсу.

- Поки історія повторюється, знову 1/8 фіналу. Що потрібно врахувати, маючи минулорічний досвід, щоб пройти далі?

- Давайте дочекаємося жеребкування, досвідчені команди пройшли далі. Завтрашній день покаже, хто нам попадеться в суперники. Такі матчі додають нам досвіду.

- На Соля покладаються великі сподівання. Як ви вважаєте, на кого Франу потрібно орієнтуватися з форвардів «Динамо», що раніше грали за клуб?

- У «Динамо» грало багато різних нападників, володарі «Золотого м'яча». В першу чергу він повинен бути Франом Солем.