Суркіс розповів про конфлікт з Леоненком, солідну пропозицію від «Шахтаря» по Хачеріді та стосунки з Ахмєтовим

Динамо Київ 22 Лютого, 23:17 2393
Суркіс розповів про конфлікт з Леоненком, солідну пропозицію від «Шахтаря» по Хачеріді та стосунки з Ахмєтовим
Друга частина інтерв'ю з Ігорем Суркісом у Вацко Light.

Про Мораєса:

«Мораєс хотів підписати новий контракт з Динамо, дуже хотів. Я зустрічався з ним у мене в офісі. Він клявся, що ніколи в житті, тільки якщо в Китай запросять або в якийсь інший клуб, а вже в цей час підписав контракт з Шахтарем.

Можливо, більше грошей запропонували, можливо, йому там більше сподобалося грати з бразильцями, я не знаю.

Чи зрадник він для мене? Ні, він не зрадник, він брехун. Жуніор міг мені в очі сказати, що прийняв таке рішення і підписав контракт. Він зробив це не влітку, а взимку. Через півроку, рік-два Мораєс пограє в Шахтарі й на цьому усе закінчиться. Йому запропонують на 100 тисяч більше і він побіжить у інший клуб, він забуде, що таке Шахтар, перефарбується».

Нагадаємо, Жуніор Мораєс перейшов у Шахтар із Динамо на правах вільного агента влітку 2018 року.

Про солідну пропозицію від «Шахтаря» щодо трансферу Євгена Хачеріді:

«Шахтар пропонував за Хачеріді 22 млн євро і оренда Кривцова на один рік. Продавати не хотіли, я вже десь схилявся, якби віддали б Кривцова за якісь гроші.

Я переконав Хачеріді і мені довелося йому значно підвищити заробітню платy, що, напевно, його розбалувало».

Зазначимо, влітку 2018 року Євген Хачеріді покинув Динамо на правах вільного агента.

Про цікаве парі з Леоненком:

«Чому Леоненко не любить Реброва? Він не любить сильних.

Я готовий відкрито, в прямому ефірі, тільки в прямому, навіть на вашому каналі (Вацко працює на телеканалі Футбол 1/2 – прим. Футбол 24), щоб ні я, ні він не знав, будь-який матч сісти і з ним прокоментувати. Гарантую вам: я назву з двох складів по картинці з 22-х гравців 15 футболістів, а він за прізвищами не назве й трьох.

Будь-яку мазу можу з ним поставити, будь-яку ставку. Як може сьогодні людина сидіти на каналі, критикувати, навіть не дивлячись футбол?»

Про дружні стосунки з Рінатом Ахметовим:

«Ми з Ахметовим, перш за все, суперники, але в дуже хороших стосунках. Рінат Леонідович був у мене на дні народженні й сказав слова, яким складно заперечити: «Ми рідні душі. Я вболіваю за Шахтар, Ігор Михайлович – за Динамо. Коли він вважає, що срібні медалі мені більше личать, я вважаю навпаки».

Я ціную те, що він робить, напевно, так само, як й він цінує те, що роблю я. Ахметов потрапив в непрості умови. Він міг би закрити цей проект. Йому ніхто б й слова не сказав. Тому що вся інфраструктура була на Донбасі: база, академія, стадіон. Він зумів це зберегти. Шахтар на провідних ролях. Це дорогого коштує. Честь йому і хвала», – сказав Суркіс в шоу Вацко Light.